Yaz mevsimi denilince aklımıza tırnaklarımızda cıvıl cıvıl renkli ojeler geliyor. Klasik oje renklerinin dışında pembe, mor, mavilerin bolca kullanıldığı yaz manikürünü birçok kadın çok beğeniyor. Yaz mevsimine uygun en güzel ojeler arıyorsanız doğru yerdesiniz…

Nar Güzellik Merkezi olarak bizim ve müşterilerimizin yaz aylarında tırnaklarında görmeyi çok sevdiği renkleri şimdi sizlere sunuyoruz.

  • Kadınların en sevdiği renklerden biri ve  popüler olan beyaz oje trendini biz en çok glitter oje ile kombinlemeyi seviyoruz. Glitter oje ve beyaz ojeyi birleştirerek dikkat çekici manikür stili yakalayabilirsin. Bu oje rengi için badem şeklinde şekillendirilmiş tırnakları tercih etmelisiniz.

 

  • Manikür stilini seviyorsan pudra rengi oje sürebilirsin. Açık pembe tonlarındaki pudra rengi oje tırnaklarına doğal bir görünüm verecek. Uzun tırnakların varsa açık renkli ojeler sayesinde tırnaklarını daha dikkat çekici bir hale getirebilirsin.

 

  • Tertemiz görünen eller için yaz ayları boyunca açık renkli ojelerden vazgeçemiyoruz. Rakı beyazı oje, açık beyaz oje gibi renklerle kusursuz görünen ellere sahip olabiliyoruz. Sen de bu renkleri henüz denemediysen bu yaz mevsiminde acilen denemelisin.

 

  • Birçok bloggerların ve ünlü isimlerin tercih ettiği bir ren olan sarıyı tırnaklarda siz nasıl buluyorsunuz? Açıkçası biz sarı ojelere alışmaya başladık ve yaz aylarında bol bol sürüyoruz. Sen de yeni manikür trendlerini denemeyi seviyorsanız sarı ojeleri sürmeye başlayabilirsin. İlk denemede sarı ojeye gözlerinin alışması için ten rengi oje sürdüğün günlerde sadece yüzük parmağına sarı oje sürebilirsin.

 

  • Yaz aylarına en çok yakıştırdığımız oje rengi yeşil oje oluyor. Yeşil ojeyi yüzük parmağın haricindeki diğer tırnaklarına sür ve yüzük parmağına metalik gri rengini uygula. Yeşil ve metalik gri renginin uyumu en güzel oje renklerinden biri oluyor. Bu manikür stilini yüzüklerin ile daha da güzelleştirebilirsiniz…