Son zamanların dikkat çeken trendlerinden vinyl makyajın nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz…
Yükselen makyaj trendi Vinyl için ürün seçiminin büyük önem taşıdığını belirten uzmanlar, özellikle bahar ve yaz aylarının parlak makyajları ile harika bir uyum sağlayacak bu trendi deneyebilmenizi sağlayacak bu haberimizi bir solukta okuyacağınıza eminiz.

Makyajda vinyl etkisi, parlak ve yoğun bitişli makyaj ürünleriyle elde ediliyor. Dudak ve göz makyajlarında yakalayabileceğin vinyl görünümü, hem sıra dışı hem de özgün bir hava katıyor. Sıradan eyelinerlara biraz ara verip, ıslak görünümlü eyelinerı denemek için tam zamanı!

NYX Professional Makeup’ın yeni çıkardığı Strictly Vinyl Eyeliner ise hem uygulama kolaylığı hem de renk seçenekleri ile harikalar! Eğer klasik siyahtan sıkıldıysan, Strictly Vinyl Eyeliner’ların bordo, mor, koyu gri ve kahverengi tonları sana ilaç gibi gelecek.

Muhteşem renk seçeneklerinin yanı sıra, yoğun pigmentli yapıları sayesinde bu vinyl eyelinerlar tek seferde renklerini veriyorlar ve çok kolay uygulanabiliyorlar, üstelik gayet de kalıcılar!

Vinyl Dudak Makyajı
Hafif renkli gloss görünümlerine biraz ara verip daha başka, daha göz alıcı ve ıslak görünümlü dudak makyajını denemek istersen, bu sefer de imdadına Vinyl dudak makyajları yetişecek. Klasik gloss görünümünü son derece iddialı bir havaya sokan bu Vinyl rujlar bizde bahar ve yaz aylarında favori olmaya aday!

NYX Professional Makeup’ın Strictly Vinyl Lip Gloss’ları hem yoğun renkleri hem de sıra dışı renkleri ile çok cazipler. Opak yapıları ve folyo efekti veren yansımaları sayesinde dudaklarında yeni seviye bir parlaklık elde edebilirsin.