unlulerin-tercihi-ipek-kirpik_1Son dönemin en trend uygulamalarından olan ünlülerin tercihi ipek kirpik hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için bir araya getirdik. İpek kirpik uygulamasıyla 6 aya kadar kusursuz kirpiklere sahip olmak mümkün fakat 3 haftada bir düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekiyor. İpek kirpik uygulaması zararlı mı, ipek kirpik ne kadar süre dayanır gibi sorulara yanıt bulabileceğiniz yazımızı keyifle okumanız dileğiyle:

Hepimizin en büyük isteklerinden biri yay gibi, uzun ve gür kirpiklere sahip olmak fakat malesef bir çoğumuz bu görüntüye sahip olmak için ya takma kirpiklerden ya da rimelden yararlanıyoruz. Her gün hiç uğraşmadan gür ve uzun kirpiklere sahip olma fikri size de çok cazip gelmiyor mu? Artık bunun da bir yolu var. Çoğu ünlünün yaptırdığı ipek kirpik uygulamasıyla harika kirpiklere sahip olabilirsiniz.

İpek kirpik uygulaması yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bu işi profesyonel bir yerde yaptırmak. Kirpikler tek tek özel bir yapıştırıcı sayesinde yapıştırılıyor. Kirpikleri istediğiniz özellikte seçmeniz mümkün fakat sentetik olanları tercih etmemeniz daha doğru olacaktır. Yapıştırıcının da zararlı kimyasal içermemesi sağlığınız açısından uygun olacaktır. Böylece gözlerde hassasiyet oluşumunun önüne geçmiş olursunuz.

Buse Terim, Çağla Şikel gibi isimlerin tercihi ipek kirpik uygulaması, yaklaşık 1.5 saat sürüyor ve rimel kullanmadan çok doğal bir görünüme sahip oluyorsunuz. İşlem bittikten sonra, kirpiklerin kalıcılığını arttırmak ve kırılıp düşmesini önlemek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Göz makyajınızı temizlemek için kullandığınız ürünün yağlı içeriğe sahip olmaması gerekiyor. Uyurken de kirpiklerin zarar görmemesi için yüz üstü yatmamanız öneriliyor. Kirpikleri çıkarmak istediğinizde ise mutlaka merkeze gidip oradaki uzmandan destek almalısınız.

Merkezimizde İpek Kirpik Uygulaması Yapılmaktadır. Ayrıntılar İçin Tıklayınız.

Kaynak: Moda Sahne