Tatil günlerinin bitişiyle birlikte yenilenmeye ve güneş lekelerinden peeling ve maske kullanımıyla başlamak gerekiyor. L’Occitane Reine Blanche Illuminating Peeling; tamamen doğal içeriklerden oluşan bu scrub temizleyici. Kremsi yapısıyla cildi nazikçearındırarak, pürüzsüz bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur. Böylelikle cildinizdeyenilenmiş bir görüntü elde edebilirsiniz..

Güneş lekelerinden kurtulmak için, ihtiyacınıza göre haftada 1 ya da 2 kullanabilirsiniz.

Peeling sonrası uygulama için L’Occitane’ın önerisi Reine Blanche AydınlatıcıMaske. Cildinizde oluşan güneş lekelerinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bumaske ile aynı zamanda cildinizi kuvvetlendirerek, tahriş edici etkilerden korur. Peeling sonrası uygulama ile çok daha etkili sonuç almanıza yardımcı olur.

Immortelle Divine 28 Günlük Kür ile, 4 haftada yepyeni bir Cilt!
Tek kullanımlık günlük dozlar halinde kolaylıkla kullanabileceğiniz bu kür,cildinizin yenilenme döngüsüne uyumlu çalışır… 4 hafta sonunda cildinyorgun ve yıpranmış görünümünü azaltmaya yardımcı olur..

Hafta; nazikçe eksfoliasyon… Pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.
Hafta; nemlendirme ve besleme… Cilde yoğun nem ile besler.
Hafta; denge… Cilt daha güçlü hisseder ve artık bakımınson basamağına hazırdır.
Hafta; yenilenme… Cilt daha pürüzsüz ve dolgun, sağlıklı bir görünüme ulaşır.

Reine Blanche White Infusion Cream’in aydınlatıcı etkisiylecildin günlük nem ihtiyacınıgiderin.
Doğal bitki türevleri ve C vitamininden oluşanbu krem ile düzenli kullanıldığında cilt tonu eşitliği, nem ve cildi dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur. L’Occitane, Reine Blanche serisinde, ciltteki lekeler ve daha eşit bir cilt tonu için çayır kraliçesi çiçeğinin kusursuz güzelliğinden ve eşsiz parlaklığından esinlendi. Canlandırıcı dokusuyla cildi rahat, pürüzsüz ve nemli bırakarak kolayca emilir. Immortelle Divine 28 Günlük kür ile beraber kullanılabilir.