Maydanoz içindeki toksik atıcı maddeler sayesinde bir numaralı temizleyicilerden. Her sabah, önereceğimiz kürü uygulamanızın sonrasında cildinizde ve vücudunuzda gözle görülür etkiler yaşayacaksınız.

Maydanoz, taze bir şekilde tüketildiği zaman vücudunuzda birikmiş toksikleri atmanıza yardımcı olur. Vücudunuzun  toksik biriktirdiğini anlayabilmenin en kolay yöntemi sabah idrarınıza bakmaktır. İdrarınız koyu renk ise bu, az su tükettiğinizi gösterirken diğer taraftan da vücudunuzda toksik birikimi olduğunu gösterir.

Doğa tüm mucizesini bize sunuyor. Doğru bitki ve gıdaları doğru zamanda ve özelliklerine dikkat ederek tükettiğiniz takdirde, her zaman bizlere şifa dağıtıyor. Altını çizdiğimiz  bir başka şeyde, cildinizdeki sivilceleri geçiren, karaciğer yağlanmasını durduran ve tedavisine destek veren bu kürün hamileler ve düşük tansiyonlu kişiler tarafından kullanılmaması. Yoğun kan sulandırıcı ilaçları kullanan kişilerin de bu kürlerden uzak durması önerimizdir.

Cildinizdeki sivilcelere maydanozlu çözüm için yapmanız gerekenler ;

15 yaprak kadar saplarıyla alınmış, sirkeli suda yıkanmış küçük yapraklı maydanozları blendıra koyun ve içerisine 1 tane taze sıktığınız limon suyu ekleyin. 150 ml yani bir bardak suyu da ekleyerek bu karışımı karıştırın. Yapılır yapılmaz içilmesi gereken bu kür, kalan posalarının da tüketilmesi sonucu muazzam sonuçlar verecektir.

Cildinizdeki sivilcelere çözüm olacak bu muhteşem sağlık iksiri, karaciğer yağlanmasına da birebir şifadır. Toksitler, evimizdeki çöplerden farksız atıklar olduğunu unutmayarak doğanın bize bu cömert bereketini bedeninize armağan edin.