Herkesin kendi stiline göre seçim yaparak trendlere uyum sağlayabileceği makyaj modasında, ön plana çıkan romantik ve klasik akımın yanı sıra, en çok siyah renklerin ağırlıkta olduğu “asi makyaj akımı” yer alıyor. Sadeliğin cazibesinin asilikle birleştiği asi makyaj akımı, bu sezon Golden Rose ürünleriyle hayat bulacak.

Kadınların her sezon için hem kıyafette hem makyajda kurtarıcı renkleri siyah ve kırmızı, 2013 kış sezonuna “asi makyaj akımı” ile damga vuruyor. Golden Rose’un adeta hayat kurtaran ürünü Smoky Effect Pencil, ipeksi dokusu ve renk seçenekleriyle göz dolduran Golden Rose Silky Touch Pearl Far ve Golden Rose Ultra Rich Color Ruj ile sezon modası makyaj akımına uyum sağlayabilirsiniz.

Golden Rose Smoky Effect göz kaleminin yoğun pigmentleri ve uzun süre dayanıklılığını muhafaza ederek akmayan özelliği sayesinde, sezonun en moda göz makyajını yapmanız kolaylaşacak. Arkasındaki sünger aplikatör sayesinde rengi dağıtarak gölgeli ve romantik bakışlar yaratabilir, yumuşak kalem ucu ile yoğun gece makyajlarında gözlerinizi belirginleştirebilirsiniz.

Sezon modası pırıltılı renk seçeneklerinden oluşan Golden Rose Silky Touch Pearl Eyeshadow 134 numaralı siyah rengi ile gözlerinize canlı bakışlar kazandıracak. Daha etkili bir görünüm elde etmek istiyorsanız, alt göz kapağınızın içine de ten rengi kalem çekerek daha derin bakışlar yaratabilirsiniz. İpeksi dokusu ve 34 farklı renk seçeneğiyle Golden Rose Silky Touch Pearl Eyeshadow’a 9.50 TL’ye sahip olacaksınız.