Pek çok kadın daha temiz ve bakımlı ellere sahip olmaktan mutlu olur. Tabii her güzelin bir kusuru olduğu gibi ojelerin de kusuru çabuk bozuluyor ve çıkıyor olması. Her gün oje tazelemek çoğu kadına vakit kaybı gibi gelir, düşününce birkaç kat sürüp kurumasını beklemek pek de kolay bir iş değil hele de evden acil çıkmanız gerekiyor ise. Durum böyle olunca kalıcı oje kaçınılmaz oluyor.

Shellac, ojenin rahatlığıyla protezlerin kalıcılığını bir araya getirdi. Shellac, sektörde çığır açan, uv3 teknolojisidir. Soyulmayan, uzun süre dayanan gerçek yenilik. Düşlerdeki Bu yeni ürün kategorisi; Kolay sürülebilir – kolay çıkarılabilir olarak tasarlandı. Shellac Oje gibi sürülür, pürüzsüzdür. Sadece bir şişe ve fırça. Çıkarılması yanlızca 10 dakika sürer! Törpüsüz! Delmeden! Yıpratmadan! Shellac uv kür uygulamalıdır, dolayısıyla kuruma süresi sıfırdır. Oje gibi ince esnektir, böylece sadece doğal görünmekle kalmaz, aynı zamanda tırnak kırılmalarına engel olur.

Sonuç?

14 günlük, olağanüstü, mükemmel parlaklık, tam anlamıyla bağımlılık yapıyor. Aynı shellac oje uygulaması da yapılır kalıcılığı yine 2 haftadır.  Shellac kalıcı french te ilk günden itibaren parıltısını kaybetmeden çıkartılacağı güne kadar kullanılır. Shellac kalıcı ojenin  uygulama süresi toplam 6 dk kadardır, çıkartılmak istenildiğinde ise 10 dk kadar özel solüsyonunda bekletilerek çıkartılır. Shellac kalıcı oje uygulamasında önce şayet gerekli ise manikür yada pedikür yapılması hem shellac kalıcı ojenin görünümünü daha şık hale getirecek hem de dayanıklılığını artıracaktır.

Eğer sizde bu rahatlıktan yararlanmak istiyorsanız Nar Güzellik Merkezi uzman ekibiyle birlikte sizleri bekliyor…