Gözlerinizi olduğundan büyük ve iri göstermek için bir çok yöntem olduğunu biliyorsunuz hatta bunları deniyorsunuz. Bizde Nar Güzellik Merkezi olarak sizler için küçük hilelerle gözlerinizi büyük göstermenin yollarını derledik. Buyurun haberimize…

Göz altınızdan başlayın 

Öncelikle yorgun göz altı torbalarınızdan kurtulun. Yapışkan göz pedlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle göz altı torbalarını ve kırışıklığı en az indirebilirsiniz. Bunun için ya buz yöntemi ya da salatalık yöntemini deneyin.

Göz bölgenizi aydınlatın 

Makyaj hilelerine başlarsak, öncelikle göz altı bölgenizi aydınlatmakla işe başlayın. Koyu halkalar ve morluklar sizi yorgun gösterecektir. Doğru bir kapatıcıyla cilt tonunuzu dengeleyebilirsiniz. Göz bölgenizi aydınlatmanız daha sağlıklı bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kirpiklerinizi kıvırın 

Her kadın kıvrık kirpiklere sahip olmak ister ama onları kıvırmayı unutur. Bunun için sadece 20 saniyenizi ayırmak yeterli olacaktır. Ayrıca maskara sürmeden olmaz. Bol bol sürün ki kıvırdığınız kirpikleriniz daha yoğun ve dolgun görünsün.

Eyeliner uygulayın 

Gözlerinizi olduğundan iri göstermek istiyorsanız, eyeliner bu konuda size yardımcı olacaktır. Bunun dışında mutlaka gözünüzün alt kısmına da nude kalem uygulayalın.

Parlak farlar tercih edin 

Parlak ve simli farları tercih ederseniz gözleriniz daha aydınlık görünecektir.

Kaş dipleriniz önemli 

Kaş diplerinize highlighter sürün. Göz pınarlarınıza açık tonlarda farı sürerken kirpik diplerinizi siyah kalemle çerçeveleyin. Kesinlikle gözünüzün iç kısmına siyah kalem uygulamayın.