Günümüzde her ne kadar kadınlar makyaj trendlerini takip etse de öncelikli hedefleri makyajsız gözükmek. Durum böyle olunca Nar Güzellik olarak güzellik sektörüne bir yenilik getirdik.

Teknoloji gün geçtikçe ilerliyor ve haliyle bu ilerleme güzellik sektörüne de yansıdı. Bu gelişme ve yenilikler ise her kadının odak noktası oldu.

Yeni bir ritüel haline gelen ”kalıcı allık” uygulaması kadınların gönlünü fethetme yolunda büyük adımlarla ilerliyor. Bu uygulamayı yapmadan önce teninize uygun rengi yakalamaya özen göstermelisiniz.

60 dakikada uygulatacağınız bu yöntem sizi 3-5 yıl rahat ettirebilecek. Yüzü solgun ve renksiz olan elmacık kemiği belirsiz olan kişiler bu uygulama sayesinde istediği görünüme kazanmış olacak. Böylelikle hem doğal bir görünüme hem de sağlıklı bir görüntüye kavuşacaksınız.

Peki işlem nasıl ilerliyor

İşlem kalıcı makyajın yapılacağı yere anestezi kremi sürmekle başlıyor. Uygulama yönteminde kaş ve eye-linerdan farklı bir yol izlenmekte. Boya öncelikle derinin altına çoklu iğneler eşliğinde bazal tabakaya enjekte ediliyor. Bu uygulama ” mikro-pigmentasyon” adını almakta.

Endişelenmeyin kullanılan boyalar tamamen doğal ve kimyasaldan uzak. Kişinin işlem öncesinde alkol ve kan sulandırıcı madde kullanmaması diğer önemli bir nokta.

Nar Güzellik’te yaptıracağınız kaş, dudak ve yüze yapılan kalıcı uygulamalar sayesinde günün her anında güzelliği yüzünüzde hissediceksiniz.