Herkesin hayalidir inci gibi beyaz dişlere sahip olmak peki ya bu görünüme sahip olmak için ne yapmalıyız.  Birazdan öğreneceğiniz yöntemle dişlerinizin dakikalar içinde beyazladığını fark edeceksiniz. İsterseniz beyaz dişlere sahip olmak için hemen tarife geçelim.

Sirke, limon gibi evde bulunan malzemelerde asit özelliği taşıyan maddeler var. Asit lekeleri silmesinin yanı sıra diş minesine zararda verebilir. Bu yüzden, bu yöntemlerin haftada en fazla 2 kere kullanmanız tavsiye ediliyor. Herhangi bir hassasiyet durumunda da uygulamayı bırakmalısınız.

Bizim sizlere birazdan vereceğimiz yöntemler her zaman kullandığımız diş macunu ve karbonattan oluşuyor. Bu yöntemle dişlerinizi sağlıklı bir şekilde beyazlatmayı deneyebilirsiniz.

Malzemeler
-Alüminyum folyo

-diş macunu

-karbonat

Alüminyum folyonun üzerine diş macununu sıkıyoruz daha sonra diş macununun üzerine 1 kaşık karbonat serpiyoruz diş macununun tamamına karbonat döktüğünüzden emin olun. Sonrasında tüm dişlerinizi alüminyum folyo ile kaplayoruz. İsterseniz hem alt hem de üst dişlerinize de aynı yöntemi uygulayabilirsiniz. 5 dk sonra folyoyu dişlerinizden çıkarın. Ağzınızı iyice çalkalayın ve bembeyaz görünen dişlerinizin keyfini çıkarın.